Hamburg European Open 2023, жінки, одиночний розряд
Hamburg European Open 2023, жінки, одиночний розряд
Hamburg European Open
2023 Переможець
Аранча Рус Фіналіст
Нома Нога Акугве Рахунок фіналу
6–0, 7–6(7–3) Деталі Сітка
32 К-ть сіяних
8 Дисципліни
одиночний розряд
чоловіки
жінки
парний розряд
чоловіки
жінки
Аранча Рус виграла одночні змагання турніру Hamburg European Open 2023 , здолавши в фіналі Ному Нога Акугве з рахунком 6–0, 7–6(7–3) . Це був для неї перший титул WTA. Вона стала найстаршою переможницею свого першого турніру WTA за останні 40 років. Нога Акуге вперше грала в фіналі.
Тиул захищала Бернарда Пера [1] , але вона поступилася Діані Шнайдер у чвертьфіналі.
Сіяні
Сітка
Легенда
Alt = Заміна
SE = Виняток
PR = Захищений рейтинг
w/o = Без гри
r = Зняття
d = Присуджено перемогу
Фінальна частина
Верхня половина
Нижня половина
Кваліфікація
Сіяні
Поліна Кудерметова (відібралася)
Кая Юван (відібралася)
Емільяна Аранго (гра за відбір)
Нурія Бранкаччо (гра за відбір)
Ельза Жакмо (відібралася)
Сінья Краус (гра за відбір)
Деспіна Папаміхаїл (гра за відбір)
Зейнеп Монмез (відібралася)
Катерина Макарова (гра за відбір)
Барбора Паліцова (1 коло)
Мона Бартель (1 коло)
Міріам Булгару (відібралася)
Відібралися
Поліна Кудерметова
Кая Юван
Міріам Булгару
Зейнеп Монмез
Ельза Жакмо
Дарія Савілль
Сітка кваліфікації
Перший номер відбору
Перше коло
Гра за відбір
1
Поліна Кудерметова
6
6
Магалі Кемпен
3
3
1
Поліна Кудерметова
7
7
9
Катерина Макарова
5
5
WC
Мелані Кляффнер
3
1
9
Катерина Макарова
6
6
Другий номер відбору
Перше коло
Гра за відбір
2
Кая Юван
6
7
Берфу Ченгіз
1
5
2
Кая Юван
6
6
7
Деспіна Папаміхаїл
1
2
Катаріна Гобгарскі
4
3
7
Деспіна Папаміхаїл
6
6
Третій номер відбору
Перше коло
Гра за відбір
3
Емільяна Аранго
6
6
Іпек Оз
4
2
3
Емільяна Аранго
65
5
12
Міріам Булгару
77
7
WC
Лена Пападакіс
3
1
12
Міріам Булгару
6
6
Четвертий номер відбору
Перше коло
Гра за відбір
4
Нурія Бранкаччо
77
7
Катінка фон Дайхманн
65
5
4
Нурія Бранкаччо
4
5
8
Зейнеп Монмез
6
7
Астра Шарма
6
3
4
8
Зейнеп Монмез
1
6
6
П'ятий номер відбору
Перше коло
Гра за відбір
5
Ельза Жакмо
6
6
Тетяна Прозорова
3
1
5
Ельза Жакмо
7
6
WC
Kathleen Kanev
5
0
WC
Kathleen Kanev
6
4
6
11
Мона Бартель
3
6
4
Шостий номер відбору
Перше коло
Гра за відбір
6
Сінья Краус
6
6
WC
Юлія Міддендорф
2
3
6
Сінья Краус
6
4
3
Дарія Савілль
4
6
6
Дарія Савілль
6
6
10
Барбора Паліцова
4
3
Посилання на джерела
Зовнішні посилання
Турніри Великого шолома
Турніри WTA 1000
Турніри WTA 500
Аделаїда 1 (О , П )
Аделаїда 2 (О , П )
Абу-Дабі (О , П )
Доха (О , П )
Чарлстон (О , П )
Штуттгарт (О , П )
Берлін (О , П )
Істборн (О , П )
Вашингтон (О , П )
Сан-Дієго (О , П )
Токіо (О , П )
Чженчжоу (О , П ) Турніри WTA 250
Окленд (О , П )
Гобарт (О , П )
Хуа-Хін (О , П )
Ліон (О , П )
Лінц (О , П )
Меріда (О , П )
Остін (О , П )
Монтеррей (О , П )
Богота (О , П )
Рабат (О , П )
Страсбург (О , П )
Ноттінгем (О , П )
Росмален (О , П )
Бірмінгем (О , П )
Бад-Гомбург (О , П )
Будапешт (О , П )
Палермо (О , П )
Гамбург (О , П )
Лозанна (О , П )
Варшава (О , П )
Прага (О , П )
Клівленд (О , П )
Осака (О , П )
Ґуанчжоу (О , П )
Нінбо (О , П )
Гонконг (О , П )
Сеул (О , П )
Наньчан (О , П )
Клуж-Напока (О , П )
Монастір (О , П ) Командні змагання
United Cup
Кубок Біллі Джин Кінґ
Кубок Гопмана
Фінал WTA (О , П )
WTA Elite Trophy (О , П )
The article is a derivative under the Creative Commons Attribution-ShareAlike License .
A link to the original article can be found here and attribution parties here
By using this site, you agree to the Terms of Use . Gpedia ® is a registered trademark of the Cyberajah Pty Ltd