Buriavimas 2020 m. vasaros olimpinėse žaidynėse
Buriavimas 2020 m. vasaros olimpinėse žaidynėse | |||
Varžybų vieta | Enošima | ||
---|---|---|---|
Data | liepos 27 - rugpjūčio 6 | ||
Dalyviai | 350 | ||
| |||
Buriavimas 2020 m. vasaros olimpinėse žaidynėse vyko 32-ą kartą olimpinių žaidynių istorijoje.
Pasikeitimai
Mišrių porų varžybose naudojamo Nacra 17 katamarano burės buvo modifikuotas siekiant padidinti greitį varžybų metu.
Buriavimo sporto galimų sportininkų kvota sumažėjo nuo 380 iki 350 buriuotojų.
Kvalifikacija
Kvalifikacija | Vyrų kvota | Moterų kvota | Mišri kvota | Iš viso | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
RS:X | Laser | Finn | 470 | 49er | RS:X | LaserR | 470 | 49erFX | Nacra17 | ||
Šeimininkai | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 10 |
2018 m. pasaulio čempionatas | 10 | 14 | 8 | 8 | 8 | 11 | 18 | 8 | 8 | 8 | 101 |
2018 m. Azijos žaidynės | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 |
2019 m. Pan Amerikos žaidynės | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 |
2019 m. atskirų rungčių pasaulio čempionatai | 8 | 5 | 4 | 4 | 4 | 9 | 10 | 6 | 6 | 5 | 61 |
Europos čempionatai | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 12 |
Šiaurės Amerikos čempionatai | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 10 |
Pietų Amerikos čempionatai | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 10 |
Afrikos čempionatai | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 12 |
Azijos čempionatai | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 12 |
Okeanijos čempionatai | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 12 |
Pakvietimai | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 |
Iš viso - kvotos | 25 | 35 | 19 | 19 | 19 | 27 | 44 | 21 | 21 | 20 | 250 |
Iš viso - sportininkai | 25 | 35 | 19 | 38 | 38 | 27 | 44 | 42 | 42 | 40 | 350 |
Medalininkai
Vyrai
Klasės | Auksas | Sidabras | Bronza |
---|---|---|---|
Burlentės (RS:X) | Kiran Badloe Nyderlandai (NED) |
Thomas Goyard Prancūzija (FRA) |
Bi Kun Kinija (CHN) |
Burvaltės (Laser) | Matthew Wearn Australija (AUS) |
Tonči Stipanović Kroatija (CRO) |
Hermann Tomasgaard Norvegija (NOR) |
Sunkiasvorės burvaltės (Finn) | Giles Scott Jungtinė Karalystė (GBR) |
Zsombor Berecz Vengrija (HUN) |
Joan Cardona Méndez Ispanija (ESP) |
Dvivietės burvaltės (470) | Australija (AUS) Mathew Belcher William Ryan |
Švedija (SWE) Anton Dahlberg Fredrik Bergström |
Ispanija (ESP) Jordi Xammar Nicolás Rodríguez |
Burluotė (49er) | Dylan Fletcher Stuart Bithell Jungtinė Karalystė (GBR) |
Peter Burling Blair Tuke Naujoji Zelandija (NZL) |
Erik Heil Thomas Plößel Vokietija (GER) |
Moterys
Klasės | Auksas | Sidabras | Bronza |
---|---|---|---|
Burlentės (RS:X) | Lu Yunxiu Kinija (CHN) |
Charline Picon Prancūzija (FRA) |
Emma Wilson Jungtinė Karalystė (GBR) |
Burvaltės (Laser Radial) | Anne-Marie Rindom Danija (DEN) |
Josefin Olsson Švedija (SWE) |
Marit Bouwmeester Nyderlandai (NED) |
Dvivietės burvaltės (470) | Jungtinė Karalystė (GBR) Hannah Mills Eilidh McIntyre |
Lenkija (POL) Agnieszka Skrzypulec Jolanta Ogar |
Prancūzija (FRA) Camille Lecointre Aloïse Retornaz |
Burluotės (49er FX) | Brazilija (BRA) Martine Grael Kahena Kunze |
Vokietija (GER) Tina Lutz Susann Beucke |
Nyderlandai (NED) Annemiek Bekkering Annette Duetz |
Mišrios poros
Klasės | Auksas | Sidabras | Bronza |
---|---|---|---|
Katamaranai (Nacra 17) | Italija (ITA) Ruggero Tita Caterina Banti |
Jungtinė Karalystė (GBR) John Gimson Anna Burnet |
Vokietija (GER) Paul Kohlhoff Alica Stuhlemmer |
Nuorodos
- Tokijas 2020 Archyvuota kopija 2016-08-25 iš Wayback Machine projekto.
|